Reference

Reference

Couleur Caramel je láska na první vyzkoušení. Je jedno, jestli jste majitelka salonu, vizážistka, celebrita nebo    prostě žena, co má ráda krásu.

Míša Maurerová, herečka

Když jsem se poprvé setkala s francouzským Couleur Caramel, nadchla jsem se. Mám citlivou pleť a nemohla jsem dlouho najít bio dekorativní kosmetiku, která by mi vyhovovala. U Couleur Caramel bylo všechno jinak. Korektory, rtěnky, báze… vše funkční a v nádherných barvách. Najít bio červenou rtěnku, která vypadá fantasticky, drží, je příjemná a ještě o mě pečuje, byl malý zázrak. Zamilovala jsem se na první pohled a má láska k Couleur Caramel se prohlubuje s každým dalším použitím.

Kristýna Poláková, vizážistka

Vybrala jsem si Couleur Caramel, protože jsem konečně našla přírodní značku se širokou škálou produktů, se kterou vykouzlím téměř vše, na co si klientka vzpomene. Při líčení s Couleur Caramel vím, že mohu s čistým svědomím svým klientkám doporučit tu nejlepší a nejzdravější kosmetiku určenou pro všechny typy pleti, vyráběnou s ohledem na životní prostředí.

Tereza Poláčková, majitelka bio kosmetického salonu

Couleur Caramel jsem pro práci a prodej v salonu zvolila především kvůli přírodnímu složení. Od začátku své kosmetické praxe pracuji pouze s biokosmetikou. Oslovila mě široká škála barev a produktů, doplněná pravidelným uváděním limitovaných edicí. Díky tomu mohu klientkám vytvářet nejen odvážnější a barvitější looky, ale každá z nich si má i z čeho vybírat pro použití doma. Vysoká kvalita produktů je navíc zárukou odpovídající trvanlivosti nalíčení, což při přechodu z konvenční dekorativky na přírodní bývá pro dámy stěžejní.